Zacznij tutaj

– Znasz się na projektowaniu wnętrz, wiesz jak urządzić swój dom, nie potrzebujesz niczyjej pomocy, gardzisz poradami, a z nowinkami wnętrzarskimi jesteś na bieżąco.

– Szukasz bloga idealnego, z idealnymi twórcami o idealnym życiu w idealnym mieszkaniu. Nie, to nie tutaj. U nas panuje normalność, nasza kuchnia nie jest czysta jak łza, a kawę często pijemy w biegu z widokiem na schnące pranie.

– Chcesz znaleźć treści WYŁĄCZNIE o urządzaniu wnętrz. To temat główny, ale nie ma wyłączności na blogu. Pokazujemy zarówno jak fajnie mieszkać i urządzać wnętrze, ale również podpowiadamy, jak można fajnie żyć. Znajdziesz tutaj też teksty z kategorii Lifestyle, DIY, Parenting. Podzielimy się naszymi spostrzeżeniami i opowiemy co ciekawego u nas, tak po prostu.

– Nie masz poczucia humoru i wolisz wziąć  na poważnie życie, niż tabliczkę czekoladę. No nie dogadamy się.

Jeśli szukasz pomysłów i inspiracji na zaaranżowanie własnej przestrzeni to na pewno to tutaj znajdziesz. Chcesz oddać swoje wnętrze w ręce profesjonalisty, zapraszamy. Możesz napisać do nas poprzez zakładkę Kontakt albo sprawdzić, jak wyglądają tworzone przez nas projekty i tam się odezwać bezpośrednio do Bartka.

Blog jest skierowany głównie do osób związanych z tematem urządzania wnętrz. Zarówno prywatnie jak i zawodowo – nigdzie indziej projektant nie znajdzie zestawienia swoich kłamstw.

Love in Home

Love in Home

Projektowanie wnętrz Bartłomiej Wiśniewski