O nas

Cześć, miło Cię widzieć, zapewne jesteś tutaj, aby poszerzyć swoją wiedzę odnośnie projektowania wnętrz. A może zaciekawił Cię wpis z kategorii Lifestyle i chcesz nas poznać. Śmiało, rozgość się, a ja opowiem Ci krótko o nas. 

Jestem Monika, z wykształcenia logistyk. Z wnętrzami mogłabym mieć tyle wspólnego, co zorganizowanie transportu materiałów i zapewnienie ich pełnej dostępności. Mogłabym, jednak życie lubi zaskakiwać i na co dzień jestem prawą ręką architekta wnętrz, czyli, krótko mówiąc, osobą od czarnej roboty 🙂 Założyłam bloga, którego właśnie czytasz, ale nie jest on do końca mój. Dzielę go, jak wszystko – nawet skarpetki – z Bartkiem. 

Bartek z wykształcenia i doświadczenia jest architektem wnętrz. A wiedza, którą przekazuję pochodzi właśnie od Niego. Tworzymy zgrany duet, niczym Sherlock Holmes i doktor Watson, z tą różnicą, że prywatnie jesteśmy parą.

Możesz teraz zapytać dlaczego to ja piszę bloga, a nie Bartek. A no dlatego, że projektancie są trochę z innego świata. Z jednym z nich nauczyłam się rozmawiać i specjalistyczną wiedzę przekazuje tutaj, w sposób prosty i zrozumiały. To nie był żart, naprawdę nie wiem skąd oni się wzięli, ale jak tylko się dowiem, obiecuję tutaj wszystko opisać!