Parenting

Książeczki z ruchomymi elementami dla roczniaka.

Oktawia od zawsze bardzo lubiła oglądać książeczki. Najbardziej do gustu przypadły jej te z ruchomymi elementami – przegląda je kilka razy dziennie. Dziś pokażę Wam, nasze hity.

Akademia mądrego dziecka. Młode zwierzęta. Dzikie zwierzęta.

To jedne z pierwszych książeczek, które kupiliśmy Oktawii. Są już trochę zmęczone życiem, ale wciąż pozostają ulubione. Zwierzątka z ruchomymi elementami, to książeczki, które ciężko – przynajmniej u nas – zastąpić jakimikolwiek innymi. Są wykonane solidnie i dzieci szybko uczą się ich obsługi. Ilustracje są estetyczne, a pod nimi znajduje się napis z nazwą zwierzątka. Na ostatniej stronie umieszczone są ilustracje wszystkich zwierząt ze środka książeczki.

Projekt bez tytułu (41)
Projekt bez tytułu (40)

Jupi Jo! – kolory i pojazdy

Kolory – strony są pięknie rozdzielone na poszczególne kolory. Na każdej stronie książeczki znajdują się obrazki z podpisem nawiązujące do konkretnego koloru. Czerwony – jabłko, muchomor, wiśnia itd. Niebieski – wieloryb, ryby, rybak.

Pojazdy – podobnie sprawa ma się w tym przypadku. Na każdej stronie znajdują się pojazdy poruszające się w innych miejscach – droga, woda, kosmos. 

Całość wykonana bardzo estetycznie. Na końcu są otwierane okienka do utrwalenia poznanych zagadnień.

Projekt bez tytułu (42)
Projekt bez tytułu (43)
Projekt bez tytułu (44)
Projekt bez tytułu (45)

Akademia mądrego dziecka – pierwsze bajeczki

W tym przypadku przechodzimy już do prostych, krótkich bajek. U nas niestety czytanie wciąż czeka na swój czas. Jako pierwsze bajki na pewno się sprawdzą, ale myślę, że jak będzie miała ok. 2 lat. Na chwilę obecną tylko przeglądamy. 

Projekt bez tytułu (47)
Projekt bez tytułu (48)
Projekt bez tytułu (49)

Lubicie czytać lub przeglądać z dziećmi książeczki? Jakie są Wasze ulubione?

Polub nas na Facebooku

Obserwuj nas na Instagramie

Odwiedź nasz sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *