Wnętrze

Ulubieńcy projektanta – produkty, które nigdy nas nie zawiodły

W każdej dziedzinie specjaliści posiadają swoich ulubieńców. Nie inaczej jest w przypadku projektantów wnętrz. Dziś chcę Ci przedstawić kilka produktów, które bardzo często stosujemy i jeszcze nigdy się na nich nie zawiedliśmy.

Lampy tubki

Niewiele jest projektów, w których nie zastosowaliśmy tych lamp, jako oświetlenie główne. Są minimalistyczne i doskonale spełniają swoją funkcję. Tubki mogą być okrągłe, kwadratowe, łamane, różnokolorowe. Najczęściej kupujemy je na allegro, bo tam są najtańsze, przetestowaliśmy je, więc są też trwałe. Polecam 🙂

WC Koło Modo 

Miska WC mogłaby być każda inna, ale najchętniej z klientami wybieramy WC Koło Modo. Tym bardziej, że firma wprowadziła na rynek także model bez widocznych śrub montażowych.

Stelaż WC

Jak już jesteśmy przy temacie WC, to równie często stawiamy na stelaż podtynkowy do WC firmy Koło, a konkretnie Technic GT. 

Drzwi z ukrytą ościeżnicą

Wyglądają bardzo efektownie, podkreślają minimalizm wnętrza, bo prawie ich nie widać – są w licu ze ścianą. Najczęściej stosujemy markę Sara Eco. Na drzwi można nałożyć strukturę, czy tapetę.

Tapeta

Tapety stosujemy różne. Ale zdecydowanie najczęściej i najchętniej wybieramy te od Wonderwall. Marka zachwyca wzorami i strukturą, podobno też kładzenie jej to przyjemność – nie wiem, bo nie próbowałam.

 Zestawy prysznicowe podtynkowe

Jesteśmy wierni marce Tres. Oczywiście stosujemy też inne marki, ale Tres pojawia się w tworzonych przez nas wnętrzach w większości. Dlaczego? Produkty tą trwałe, przystępne cenowo i mają ciekawe kształty. 

Polub nas na Facebooku

Obserwuj nas na Instagramie

Zaprojektuj z nami

komentarze 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *