Lifestyle

Serial na wieczór

Mimo, że fanami seriali nigdy nie byliśmy, to zawody jakie sprawiły nam niektóre filmy doprowadziły do tego, że zaprzyjaźniliśmy się z serialami 🙂 Poniżej nasza TOP lista.

Grimm

Best of the best! Lepszego serialu nie widziałam nigdy! Przysięgam! Mimo, że pierwszy odcinek jaki zobaczyłam był z 3 sezonu i był krótko mówiąc dziwny, to Bartek namówił mnie na obejrzenie pierwszego, po którym strasznie się wkręciłam. Policjant, który poza byciem zwykłym człowiekiem jest też grimmem i widzi drugie oblicze innych osób. Walczy ze złem i demonami, a przy tym wszystkim stara się prowadzić normalne życie. Jeśli lubicie fantasy polecam bardzo, jeśli nie – tak jak ja – to polecam jeszcze bardziej. Trzeba się zadowolić 6 sezonami, więcej niestety już nie będzie.

Sposób na morderstwo

To mój serial! Porwał mnie zagadką, której rozwiązanie jest zupełnie inne niż przez cały sezon próbuje wysnuć. Mimo, że w każdym odcinku mam inną teorię, to i tak na końcu prawda okazuje się być zupełnie inna. Mega zaskakujący serial o życiu studentów prawa!

The 100

Akcja rozgrywa się w przyszłości, w której Ziemia nie jest już bezpiecznym miejscem, a ludzie żyją w kosmosie. Pokłady tlenu zaczynają im się kończyć i na Ziemię zostaje wysłana setka nastoletnich przestępców skazanych na śmierć. Ich celem jest sprawdzenie, czy na Ziemi można przeżyć. To tutaj zaczyna się cała historia i niesamowite zwroty akcji. Czekamy na 6 sezon!

Sherlock

Tego serialu chyba nie muszę opisywać. Bardzo lubię seriale z zagadką, a tutaj w każdym odcinku można trochę pogłówkować. Z tego co pamiętam to odcinki były dłuższe, niż w innych serialach, które oglądaliśmy, trwały chyba około godziny. Każdy jeden, niesamowicie zaskakujący.

Holityczna Agencja Dirka Gently’ego

Z początku tak bardzo nie wiedziałam co się dzieje, a w tak ciekawy sposób zostało wszystko przedstawione, że w ciągu jednego wieczora pochłonęliśmy chyba 5 odcinków. Już w pierwszym poruszone zostają 3 zupełnie inne wątki. Serial posiada dwa sezony. W obu detektywi rozwiązują dwie, naprawdę ciekawe zagadki, oczywiście na rozwiązanie żadnej nie wpadłam 🙂

W planach mamy jeszcze obejrzeć dwa seriale „Ty” oraz „Ślepnąc od świateł”. Jeśli możecie polecić coś ciekawego od siebie to napiszcie w komentarzu, na pewno sprawdzimy!

komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *