Wnętrze

4 Design Days 2019

Przede wszystkim dla kogo?

4 Design Days uważane jest jako święto architektury, designu i nieruchomości. Oczywiście to wszystko prawda. Na targach znajduje się mnóstwo wystawców prezentujących swoje produkty i związane z nimi nowości. W międzyczasie odbywają się również konferencje podczas których można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji branżowych.

Alee..

Właśnie, ale 4DD to również doskonałe wydarzenie dla osób, które kupiły dom/mieszkanie i są w trakcie ich urządzania. Przedstawiciele firm są bardzo pomocni i chętnie udzielają wszystkich informacji nie tylko osobom z branży, ale wszystkim zainteresowanym. Można porównać wiele produktów i wybrać najlepszy z nich dla siebie. Wiele stoisk było zaprojektowanych jako boksy, w których znajdowała się kompletna łazienka, czy kuchnia. Dzięki temu widać jak produkt prezentuje się w całości, a nie tylko na półce sklepowej.

My szukaliśmy nowości, innowacji i inspiracji, po prostu czegoś co nas zaskoczy. Trochę tego było. Jedna z prezentowanych rzecz zrobiła na nas ogromne wrażenie – o tym wkrótce 🙂

4DD można porównać do innych targów czy to ślubnych, czy kosmetycznych. Są zarówno dla osób z branży, jak i każdego kogo ten temat na chwilę obecną interesuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *