O mnie

Cześć, dobrze Cię widzieć 🙂
Zapewne jesteś tutaj, aby poszerzyć swoją wiedzę odnośnie projektowania wnętrz. A może zaciekawił Cię wpis z kategorii Lifestyle i chcesz mnie poznać? Śmiało, rozgość się, a ja opowiem Ci trochę o sobie. 
Jestem Monika, z wykształcenia logistyk. Z wnętrzami mogłabym mieć tyle wspólnego, co zorganizowanie transportu materiałów i zapewnienie ich pełnej dostępności. Ale założyłam bloga, który, no nie jest do końca mój. Dzielę go, jak wszystko – nawet skarpetki – z Bartkiem.

Bartek z wykształcenia i doświadczenia jest architektem wnętrz. A wiedza, którą przekazuję pochodzi właśnie od Niego. Tworzymy zgrany duet, niczym Sherlock Holmes i doktor Watson.

Poza moim spostrzeżeniami, znajdziesz tu przed wszystkim mnóstwo praktycznych informacji odnośnie wnętrz, designu i samego projektowania. Wszystko, o czym piszę staram się przedstawić, w jak najprostszy sposób. Bo w przeciwieństwie do projektantów, nie pochodzę z innego świata. Nie żartuję. Naprawdę nie wiem skąd oni się wzięli, ale jak tylko się dowiem obiecuję tutaj wszystko opisać!